Здоров'я

У Знам`янському районі отруїлись троє вихованців дитсадка

. 2073

Трьох вихованців Богданівського ДНЗ «Сонечко» госпіталізували з симптомами гострої кишкової інфекції.

dd9b4b0a80eff28fc65a7f105431f022 L

Як повідомляє прес-служба Деpжпpoдспoживслужби в Кіpoвoгpaдській oблaсті, попередній діагноз – гострий гастроентероколіт, стан дітей середнього ступеня тяжкості.

Для встановлення причин і умов виникнення випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію 18-19 березня Держпродспоживслужба області провела санітарно-епідеміологічне обстеження дошкільного навчального закладу та позаплановий захід у формі інспектування харчоблоку.

За результатами перевірки закладу виявлено порушення законодавства у сферах санітарного нагляду та безпечності харчових продуктів.

Лабораторні дослідження виявили бактерії групи кишкової палички (Е.coli) в одному змиві з обладнання харчоблоку (виробничий стіл для м’яса вареного) та бактерії групи кишкової палички (коліформи) в одній страві (каша манна). Наразі дослідження тривають.

За цим випадком проведено засідання Знам’янської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Інформацію направлено до прокуратури Кіровоградської області та Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

В закладі проводяться протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху.
На двох посадових осіб ДНЗ складено протоколи про правопорушення у сфері санітарного законодавства. Керівництво закладу отримало рекомендації та припис про усунення виявлених порушень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама