Здоров'я

29 дітей вже скористалися послугою МРТ на Кіровоградщині

. 5904

 

Послугою безкоштовного МРТ наразі скористалися 29 пацієнтів обласної дитячої лікарні.

 Ct peds main banner1

Про це сьогодні під час засідання 23 сесії Кіровоградської обласної ради розповів в.о. головного лікаря обласної дитячої лікарні Василь Хорощак.

- Протягом місяця послугами МРТ скористалися 29 дітей. Це діти з міста і області, - каже Василь Хорощак. - Загалом у місяць мають проходити обстеження 60-70 дітей, а на той виділений мільйон обстеження на МРТ за рік зможуть пройти близько 730 осіб.

Натомість Тетяна Зайченко, яка ініціювала звернення до голови Кіровоградської обласної ради та ОДА з проханням виділити кошти на придбання апарату МРТ для дитячої обласної лікарні, сьогодні вкотре нагадала про таку необхідність присутнім депутатам. Також, за словами пані Зайченко, нібито безкоштовне обстеження від медзакладу не працює, а волонтери продовжують збирати кошти на проходження обстеження.

Однак Василю Хорощаку невідомо про такі випадки.

Також, на думку Василя Хорощака, нині недоцільно закуповувати МРТ, адже лікарні нагально потрібне інше діагностичне обладнання для лікування пацієнтів.

Також сьогодні депутати проголосували за призначення генерального директора обласної дитячої лікарні Василя Хорощака, який був в.о. з грудня 2018 року.

Нагадаємо, область виділила мільйон гривень на 2019 рік для забезпечення безкоштовним МРТ пацієнтів дитячої обласної лікарні.

 Фото zdrav.expert

Поширюйте

Коментуйте


Реклама