Здоров'я

На сесії облради розглянуть петицію про придбання томографу для дитячої лікарні

. 1482

Постійна комісія обласної ради підтримала електронну петицію «Народний томограф Софія».

 

tomo

Нагадаємо, питання виносилось на сесію обласної ради. Протягом трьох днів ініціативній групі вдалося зібрати 2965 підписів. І хоча спочатку депутати проголосували за внесення інформації про покупку томографа у пояснювальну записку бюджету, вже на наступному засіданні вирішили глибше дослідити чи потрібен томограф, заклавши мільйон гривень на відшкодування процедури приватним клінікам.

Днями на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій розглядали електронну петиція “Народний томограф “Софія” про придбання магніто-резонансного томографа для Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

Як повідомляють на сайті облради, постійна комісія одноголосно підтримала електронну петицію та вирішила внести на розгляд сесії обласної ради питання “Про розгляд електронної петиції “Народний томограф “Софія”.

Депутати також рекомендували облдержадміністрації під час внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, розподілу субвенцій та дотації з державного бюджету місцевим бюджетам розглянути звернення Кіровоградської обласної дитячої лікарні щодо томографа, апаратів штучної вентиляції легенів для реанімаційного відділення, ендоскопічного обладнання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама