Здоров'я

Доступні ліки: у Кропивницькому отримали 60,7% препаратів від виписаних рецептів

. 1553

 

Станом на 10 травня в рамках програми "Доступні ліки" у Кропивницькому відпущено майже сім тисяч рецептів - 60,7% від виписаних.

 

med3

Про це сьогодні, 14 травня, під час регіонального круглого столу "Медична реформа в Україні: об'єктивно і без емоцій" повідомила начальниця управління охорони здоров'я міськради Кропивницького Оксана Макарук.

Наразі в місті в рамках програми "Доступні ліки" беруть участь 16 аптечних закладів, 47 місць відпуску лікарських засобів. Але не всі, за словами Оксани Макарук, вже реально працюють у Програмі. Станом на 10 травня виписано 11 497 електронних рецептів. Відпущено 6980 рецептів (60,7% від виписаних). 

Відзначимо, що з 1 квітня для отримання препаратів від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету ІІ типу за програмою "Доступні ліки" сімейні лікарі виписують електронні рецепти. Однак були збої в роботі Програми, через що аптеки брали паузу в відпуску препаратів.

- Зараз нібито робота вже налагодилася. Програма ніби працює стабільно, - каже начальниця управління охорони здоров'я міськради Оксана Макарук.

Відзначимо, круглий стіл, організований Кіровоградським міським осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації (КМО ВЕГО) "МАМА-86", який відбувається в приміщенні Громадського офісу Кіровоградської обласної державної адміністрації триватиме до 17:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама