Здоров'я

Кропивницький: благодійний фонд подарував дитячій лікарні дороговартісне обладнання (ФОТО)

. 1848

 

Сьогодні, 14 травня, обласній клінічній дитячій лікарні подарували наркозну станцію “Leon” вартістю 1 789 040 грн.

 

ob

- Апарат дуже якісний і сучасний, він дозволяє нам проводити анестезію на більш якісному рівні, застосовувати інгаляційну анестезію, анестезію севораном, що без апаратів такого рівня зробити неможливо. Крім того, цей апарат дозволяє лікарям більш якісно контролювати перебіг введення анестезії, якість штучної вентиляції легень, коригувати якість анестезії і ШВЛ, своєчасно реагувати на зміни стану дитини при проведенні загального знеболювання, - розповідає Андрій Гутарєв, завідуючий реанімаційно-анастезіологічним відділенням КНП “Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради”.

Як повідомила заступниця директора Кіровоградської філії ПриватБанку Раїса Килимниченко, Благодійний Фонд «Допомагати просто» за вісім років діяльності надав допомогу більше ніж на 100 млн грн. Лише на Кіровоградщині за останні три роки ця допомога склала більше 3 млн грн.

Зpобити благодійний внесок можна на сайті благодійного фонду, в системі електpонних платежів Пpиват24 або в будь-якому банкоматі чи терміналі самообслуговування ПpиватБанку по всій кpаїні. Інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті www.blago.privatbank.ua”.

Довідково: Благодійний фонд «Допомагати просто!» – один з найбільших фондів України. 100% внесків меценатів йдуть на надання допомоги, оскільки адміністративні витрати благодійного фонду фінансує ПриватБанк. Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі. Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.

Фото Ігоря Філіпенка

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама