Здоров'я

Кіровоград: лікарі добровільно здавали гроші головному лікарю

. 3235

 Як «Гречка» повідомляла раніше, зі зміною керівництва «Центральної міської лікарні м. Кіровограда» в медичному закладі з’явилися нові правила. З червня місяця кожне відділення щомісяця мало передавати головному лікареві по 500 гривень. У профільних міському та обласному управліннях таких фактів не зафіксовано.

Кіровоград. Інформаційний портал

Перевіркою , викладеної в матеріалі інформації зайнялася прокуратура. У відповідному відомстві теж вирішили встановити істину.

Під час апаратної наради перший заступник міського голови Володимир Каніщев повідомив, що була проведена комплексна перевірка закладу й викладені у публікації факти не знайшли підтвердження.    

   Тим часом, прокурорська перевірка ЦМЛ має протилежні висновки. Щоправда головний лікар грошей не вимагав, а соціально відповідальні лікарі на чолі з керівником закладу вирішили поліпшити матеріальний стан медичного закладу з власної кишені. Адже кіровоградська міська рада суттєво недофінансовує лікарню.

В офіційній відповіді, наданій «Гречці» прокуратурою області повідомляється наступне:

«Зважаючи на значне недофінансування закладу, незадовільний стан приміщень та обладнання, на зборах, головним лікарем спільно з колективом, було прийнято рішення про надання лікарні благодійної допомоги. На підставі цього рішення, упродовж червня – липня поточного року майже всіма завідуючими відділень  ЦМЛ  було здійснено благодійні внески у розмірі 100 грн.

Вказане, суперечить ст. 2 Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» щодо добровільності благодійної діяльності. Тому, на усунення порушення діючого законодавства прокуратурою Ленінського району міста Кіровограда керівництву лікарні внесено подання. Документ прокурорського реагування, наразі, перебуває на розгляді.

У ході наглядової перевірки лікарні прокуратурою відредаговано й на інші порушення законодавства. Зокрема,  на фіксований розмір благодійних внесків для пацієнтів закладу та зберігання лікарських засобів із закінченим терміном придатності.

Окрім того, з огляду на значне недофінансування вказаного медичного закладу, прокуратурою внесено подання до Кіровоградської міської ради».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама