Здоров'я

У мешканця Олександрівки лікарі підозрюють лептоспіроз

 Автор: Ірина Маслюкова. 2760

У мешканця с.Олександрівка Олександрійського району лікарі підозрюють захворювання на лептоспіроз.

fly fishing1 e1507549613181

Як повідомляють на сайті обласного лабцентру, фахівці проводять розслідування цього випадку та з’ясували, що чоловік періодично рибалив у місцевій водоймі, з чим і пов’язує своє захворювання.

Наразі фахівці установи проводять обстеження можливого місця зараження та лабораторні дослідження.

Довідково: Лептоспіроз – особливо- небезпечне інфекційне захворювання, яке викликається бактерією Leptospira. Бактерія, що спричиняє лептоспіроз у людей, потрапляє у воду із сечею інфікованих тварин, найчастіше – гризунів.

Захворіти на лептоспіроз можна під час купання у заражених водоймах, при контакті із інфікованими тваринами. У тіло людини бактерія лептоспірозу частіше потрапляє через тріщини, порізи чи рани на шкірі чи слизові оболонки (очі, ніс, рот).

Симптоми варіюються від легких (головний біль, гарячка, біль у м’язах, почервоніння очей, діарея, висипання) до серйозних (ураження нирок, ураження печінки, менінгіт) і навіть смерті.
Лептоспіроз часто складно діагностувати, адже симптоми схожі на прояви інших захворювань – наприклад, можуть нагадувати грип, який більш характерний восени і взимку.
Якщо у вас є симптоми захворювання, і ви нещодавно контактували із потенційно зараженою водою – зверніться до лікаря. При підозрі на лептоспіроз лікування необхідно розпочати якнайшвидше.
Ризики захворіти на лептоспіроз суттєво зменшуються, якщо ви уникаєте перебування у потенційно зараженій воді і контактів із інфікованими тваринами.

 

Поширюйте

Коментуйте