Здоров'я

У Кропивницькому влаштують одноденний курс з домедичної допомоги при ДТП

 Автор: Валерія Жовтун. 3668

6 липня в обласному центрі відбудеться сертифікований інтенсивний курс "Домедична допомога при ДТП".

acil yardim 1 e1521210078222 800x445

- Щорічно в Україні в ДТП гине від двох до трьох тисяч людей. З них 30% через несвоєчасно надану допомогу. Водій, байкер, велосипедист, пішохід? До приїзду швидкої саме ти можеш врятувати чиєсь життя! - мовиться в анонсі заходу.

Як повідомляють організатори, слухачі курсу отримують сертифікати державного зразка ДП "Український Науково-дослідний Інститут Медицини Транспорту" МОЗ України" та сертифікат "44 Навчального центру/EMSA Ukraine".

Курс включає в себе роботу при кровотечах, травмах, та інших пошкодженнях, з якими може зіткнутись будь-хто з учасників дорожнього руху. Крім того, будуть розглядати юридичні аспекти надання допомоги, питання власної та колективної безпеки, алгоритми дій на місці ДТП.

Курс буде цікавим не тільки водіям дво- та чотириколісного транспорту і пішоходам, але й представникам окремих професій: поліцейським, медикам,  військовим і всім, хто за родом діяльності зобов'язаний володіти навичками надання першої допомоги.

Значною перевагою курсу є практика на "навчальному місці ДТП" з використанням манекенів, імітацій та спеціального обладнання.

Вартість курсу - 450 грн. Реєстрація ТУТ.  Триватиме курс з 10:00 до 17:00 6 липня (вул. Велика Перспективна 6/3 ДЮК "Промінь").

 

 

Поширюйте

Коментуйте