Здоров'я

На Кіровоградщині виявили найбільшу закупівлю у медичній сфері

. 3930

 

В 2019 році масштабну закупівлю в медичній та соціальній сфері здійснила Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради.

IMG 6863

Про це повідомляє Інститут аналітики та адвокації.

Аналітики СОГО «Клуб «Шанс» дослідили закупівлі закладів охорони здоров’я Кіровоградської області за перші 3 місяці 2019 року, у тому числі й Кіровоградської обласної лікарні.

Медичний заклад запланував закупити витратний матеріал для проведення процедур гемодіафільтрації за процедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою. Очікувана вартість становить 18,9 млн грн. В закупівлі брали участь ПП «Нефросервіс» та ТОВ «Ренарт». За результатами процедури переможцем визначено ПП «Нефросервіс», з яким укладено договір на суму 17,7 млн грн. Цікаво, що в аукціону жодний з учасників торгів не понижував ціну.

«Ми помітили, що за 12 днів до появи закупівлі оголосили закупівлю аналогічного товару, але з очікуваною вартістю 4 млн грн. Учасники ті самі, які не змагались в аукціоні. Переможцем визначили приватне підприємство «Нефросервіс», - розповіла аналітикиня СОГО «Клуб «Шанс» Аліна Бойко.

Як відмітили фахівці з моніторингу закупівель, приватне підприємство «Нефросервіс» в усіх аналогічних закупівлях по Україні бере участь з ТОВ «Ренарт», де торгу ніколи не спостерігається.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама