Здоров'я

До Кіровоградщини прибуде партія препаратів для хворих на гепатит C

. 2868

 

Як повідомляє МОЗ, у регіони розвозять найбільшу за останні роки партію препаратів для хворих на вірусний гепатит C, закуплених за державний кошт.

anti hcv analiz krovi

Найближчим часом понад сім тисяч пацієнтів із вірусним гепатитом C зможуть пройти інноваційний курс лікування безоплатно.

Мовиться про новітні ліки прямої дії, що відповідають рекомендаціям Європейської асоціації з вивчення хвороб печінки з лікування гепатиту C. Інноваційний курс лікування полягає в тому, що пацієнт просто приймає таблетки впродовж трьох місяців.

Даклатасвір та софосбувір/велпатасвір універсальні, оскільки ефективно діють одразу на всі генотипи вірусу гепатиту С. Завдяки такому комбінованому підходу, організм краще та оперативніше реагує на терапію, тому лікування відбувається значно швидше та ефективніше. А ймовірність побічних ефектів - менша в рази, аніж під час прийому препаратів попереднього покоління.

Ефективність курсу лікування доведена та сягає понад 90%. Завдяки закупівлям через міжнародну організацію - Програму розвитку ООН (ПРООН) - Україні вдалося отримати рекордно низьку ціну за курс лікування - 89 доларів.

Невдовзі в медзакладах будуть доступні безоплатно такі ліки:
- препарати ТМ “Майгеп” (софосбувір) та ТМ “Майдекла” (даклатасвір) для комплексного курсу лікування гепатиту С для понад 1200 пацієнтів; 
- препарат ТМ “Ледвір” (софосбувір/ледіпасвір), завдяки яким зможуть вилікуватись майже дві тисячі хворих;
- понад 12 тисяч упаковок лікарського засобу ТМ “Майхеп ALL” (софосбувір/велпатасвір) для лікування понад 4000 пацієнтів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама