Здоров'я

Кропивничанки зможуть запитати онлайн про жіноче здоров’я

 Автор: Валерія Жовтун. 2786

 

Завтра, 5 вересня, на питання про жіноче здоров’я онлайн на питання пацієнтів відповідатиме засновниця освітнього проєкту для жінок «dr.Silina школа жіночого здоров‘я» Наталя Сіліна.

 69646699 1304292406400528 4819777256933031936 n

Як повідомляє МОЗ України, спілкування у форматі “питання-відповіді” відбудеться під час трансляції 5 вересня 2019 року о 12:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook в рамках формату “Запитай у лікаря”. Це вже буде четвертий ефір, який присвятили темі жіночого здоров’я.

Зокрема, обговорюватимуть наступне: "Які контрацептиви є ефективними? Як попередити розвиток раку молочної залози? Що робити з нерегулярним менструальним циклом?".

На ці та інші питання пацієнтів відповідатиме Наталя Сіліна - к.мед.н., лікар акушер-гінеколог, членкиня європейського товариства гінекологів-ендокринологів, засновниця освітнього проєкту для жінок «dr.Silina школа жіночого здоров‘я».

Свої запитання треба писати під публікаціями у Facebook та Twitter МОЗу, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

Довідково: “Запитай у лікаря” - формат онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів на найбільш затребувані теми. На сторінці МОЗ України у Facebook відбуваються трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого спеціаліста. Однак формат “Запитай у лікаря” - це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем.

 

Поширюйте

Коментуйте