Здоров'я

У жовтні на Кіровоградщину доставлять вакцини від грипу

. 2409

Для профілактики грипу в Україну доставлено 103 550 доз вакцин, які наразі перебувають на етапі контролю якості та безпеки.

 

1207580 9485542

Орієнтовна дата закінчення державного контролю якості вищезазначених вакцин – 1 жовтня, заявила Держлікслужба України. Після проходження процедури державного контролю вакцини надійдуть у продаж, повідомляє Регіональний Центр Громадського Здоров"я Кіровоградської обласної ради.

Загалом планується доставка 500 000 доз вакцин для імунопрофілактики грипу в Україні. Наразі на державний контроль надійшли вакцини проти грипу виробництва Франції (Санофі Пастер) та Кореї (Грін Кросс Корпорейшн).

Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація. Вона зменшує ризик захворіти на грип; зменшує ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.

Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

Найкращий час для щеплення — напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.

Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама