Здоров'я

Обласній дитячій лікарні подарували обладнання для операцій на мозку (ФОТО)

. 2434

Сьогодні, 25 вересня, у Кропивницькому нове обладнання передали хірургічному відділенню обласної клінічної дитячої лікарні.

 

 

ob1

Обладнання дає можливість робити оперативні, безпечні та безкровні операції на головному мозку.

-Сучасне обладнання допоможе дітям з нейрохірургічними патологіями. Завдяки обладнанню надання допомоги буде на зовсім іншому рівні – це буде рівень безпечності, надійності, якості. Є можливість мобільного сервісу цих апаратів, протягом втручання можна подзвонити і отримати консультацію,- каже нейрохірург Олександр Пизін.

ob2

Лікарні передали апарат Краніотом Elan 4 компанії Aesculap та електрокоагулятор компанії Bowa, загальною вартістю понад 1,5 млн грн.

Краніотом дозволяє здійснювати точний і безкровний розтин черепної коробки, скорочує час операції і мінімізує геморагічні ускладнення.

Електрокоагулятор потрібний для забезпечення безкровної роботи та зупинки кровотечі при втручаннях різного ступеня складності.

За словами лікаря, раніше використовували методи з 19-го століття. Нове ж обладнання – на рівень вище та допомагає в першу чергу хірургу. Вже найближчим часом планують зробити першу операцію.

ob6

Також для медперсоналу лікарні провели майстер-клас по роботі з апаратами, розповіли як їх обробляти після оперативних втручань.

Такі апарати є на Донеччині в Черкасах, а тепер і у Кропивницькому. Аналогів таких апаратів тільки три в Україні.

Техніка для Кропивницького виготовлялася на замовлення в Штутґарті.

Обладнання закупили Олег Крот і Юрій Лазебніков через ГО “Фундація Течія”. Загалом благодійники профінансували допомоги на майже 4 млн грн. Раніше благодійники діяли через БО “Янгол життя”, з якою продовжать співпрацю й надалі.

ob3

ob4

 ob7

Поширюйте

Коментуйте


Реклама