Здоров'я

Де на Кіровоградщині можна знайти вакцину проти грипу

. 1788

На залишку в області є 119 доз вакцин проти грипу.

vakzyna

- Станом на 10 жовтня в Кіровоградській області є на залишку 119 доз протигрипозних французьких вакцини “Ваксигрип Тетра”, - розповіла “Гречці” заступниця директора Кіровоградського обласного лабораторного центру Надія Оперчук. - Це була перша партія завезення в аптечну мережу таких вакцин. Загалом їх надійшло 165 доз.

За її словами, у Кропивницькому (в аптеці “Ацинус”) є 40 доз; в Олександрії (аптека “Здоров’я”) 44 дози; Світловодськ (аптека ТОВ “РАМ Руан”) 5 доз; Знам’янка (КП “Районна аптечна мережа”) 30 доз залишку вакцин проти грипу.

За даними Регіонального центру громадського здоров’я Кіровоградської облради, рівень ГРВІ не перевищував відповідного епідемічного порогу. Зареєстровано 2936 випадків ГРВІ, з них 69% серед дитячого населення. Із загальної кількості захворілих - 242 госпіталізовано в заклади охорони здоров’я. Випадків грипу в області не зареєстровано.

Нагадаємо, у вересні для профілактики грипу в Україну доставлено 103 550 доз вакцин проти грипу. Загалом планується доставка 500 000 доз вакцин для імунопрофілактики грипу в Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама