Здоров'я

У Кропивницькому створять "фабрику здоров’я"

. 3005

У FIGHTBAZA презентували соціальний проект ЗОЖhab, який має об'єднати прихильників спорту і здорового способу життя у Кропивницькому.

 

 

 

78118762 431496627796932 5774055617861779456 n

 

Таку ідею озвучив Андрій Табалов у неділю, 1 грудня, під час змагань з CrossFit, які проходять у Кропивницькому

Це соціальний проект - своєрідна фабрика здоров’я - розрахована на містян, які ведуть здоровий спосіб життя. Основна мета проекту - залучити активістів, які надихатимуть інших до простих кроків на шляху до спорту.

Особлива увага в проекті буде приділятись здоровому та правильному харчуванню, загальній фізичній підготовці, здоровому режиму дня.


"Ми вже запрошували на FIGHTBAZA знаменитих спортсменів. У нас виникла ідея організувати це на постійній основі. Щоб людина, яка хоче бути здоровою, красивою, мати гарне самопочуття могла б отримати теоретичні і практичні консультації. Все це буде відбуватись у рамках ЗОЖhab. Особисто я підготую майстер-клас по мобіліт. Це буде цікаво для людей, які розуміють, що втрачається мобільність у суглобах, відчуваються болі", - каже Табалов.

Як кожна фабрика фабрика, ЗОЖhab матиме свої цехи: цех здорового харчування, цех загальної фізичної підготовки та фізичної культури, цех здорового режиму дня, куди будь-хто може звернутись і отримати якісну консультацію або тренерську допомогу.

Планують проводити і різноманітні заходи присвячені спорту і здоров'ю по мікрорайонах міста.

Офіс "фабрики здоров’я" розташовуватиметься в приміщенні спортивного залу FIGHTBAZA.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама