Здоров'я

На Кіровоградщину найближчим часом доставлять додаткові сироватки проти дифтерії

 Автор: Ірина Маслюкова. 2008

 

У листопаді Україна отримала 250 флаконів дифтерійного антитоксину як гуманітарну допомогу від ПРООН та Посольства Республіки Індія в Україні.

 

duf

Як повідомляють на фейсбук-сторінці МОЗ, завдяки цій поставці створили централізований запас сироватки. Він дозволить оперативно надати необхідну кількість доз для лікування пацієнта у разі необхідності. Додаткові сироватки розподілять та доставлять у регіони вже найближчим часом.

Дифтерійний антитоксин використовується для лікування у випадку лабораторно підтвердження діагнозу та наявності медичних показів до введення сироватки. Доцільність введення сироватки та кількість доз визначається лікарем.

Дифтерія — це небезпечна хвороба, що загрожує летальними наслідками. Найнадійнішим способом захисту від хвороби є вакцинація як дітей, так і дорослих, відповідно до календаря щеплень.

Сьогодні в Україні є понад 5 млн доз вакцини від дифтерії, які розподілені по всіх областях. Протягом грудня регіони додатково отримають ще 75 тис. доз вакцини АДП, яка на даний момент вже доставлена в Україну.

Безоплатне щеплення можна зробити, звернувшись до педіатра, терапевта чи сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація.

 

Поширюйте

Коментуйте