Здоров'я

У Кропивницькому відбувся перший майстер-клас в рамках «Фабрики здоров’я» (ФОТО)

. 1837

У спортивному клубі Fight Baza 8 грудня пройшов перший майстер-клас в рамках спорт-хабу «Фабрика здоров‘я» або ЗОЖhub.

Його провів ініціатор створення спорт-хабу, секретар міської ради Андрій Табалов, а присвячений він був темі мобіліті.

- В мене виникла ідея: чому б не створили в нашому місті хаб здоров’я та залучати до нього людей, які цінують здоров’я та прагнують бути здоровими? Вирішив розпочати з себе та поділитися власним досвідом. Людина повинна завжди рухатися і робити це постійно, але водночас і правильно, - розповів ініціатор створення спорт-хабу.

2019 12 08 1

Мобіліті тобто рухливість – це можливість приймати певні позиції, певні форми, які в людині закладені від природи. Кожна людина в процесі еволюції змінювалася відповідно до потреб життя і сформувалася в такому вигляді в якому є зараз. Відповідно тіло виконує різні рухи – бігає, ходить, стрибає, присідає, піднімає руки і так далі. За словами Андрія Табалова, нам ці можливості дані природою від народження, але у процесі життя з роками рухливість у людей втрачається і не лише через вік, а внаслідок різної діяльності: після завершення спортивної кар’єри, яка мала наслідки для організму, неправильних рухах, які призводили до травмування тощо.

Сам ініціатор проведення майстер-класу регулярно займається мобіліті, тому вирішив ділитися своїми знаннями з іншими бажаючими, які хочуть бути здоровими та добре почуватися, адже бути рухливим і щасливим можна до глибокої старості.

У процесі майстер-класу він давав теоретичні знання, практичні поради, показував різні вправи, які учасники тренінгу практикували на собі.

Сама методика мобіліті розрахована на людей різного віку, починаючи від підлітків і закінчуючи людьми літнього віку. Вона корисна, ефективна та потрібна для здоров’я. Вправи які виконуються, допомагають почуватися людині легко, але водночас не потребують великих навантажень.

2019 12 08 22019 12 08 42019 12 08 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама