Здоров'я

Назвали опорні лікарні Кіровоградщини

. 47235

 

В Кіровоградській області діятимуть сім опорних лікарень.

likarnya

Про це “Гречці” повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко.

15 січня Кабмін прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року».

На Кіровоградщині наразі буде сім опорних лікарень - усі інтенсивного лікування другого рівня:
1. Обласна доросла лікарня.
2. Лікарня швидкої медичної допомоги.
3. Олександрійська міська лікарня.
4. Світловодська центральна районна лікарня.
5. Знам’янська міська лікарня.
6. Гайворонська центральна районна лікарня.
7. Добровеличківська центральна районна лікарня.

Також, за словами директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА, планується додати до переліку дитячу обласну лікарню.

- Усі лікарні залишаються на своїх місцях. Усі працюватимуть, як і працювали. Лікарні інтенсивного лікування другого рівня просто будуть наділені особливими повноваженнями. Їм буде дозволено мати трохи більше вузьких фахівців. Відповідно вони зможуть обслуговувати більше населення, ніж свій район, - каже Олег Рибальченко.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати одну годину.

Згідно із законодавством, перелік опорних закладів охорони здоров’я затверджується Кабміном за поданням МОЗ та може бути переглянутий за результатами виконання програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама