Здоров'я

Сучасна стоматологія в Києві

. 4993

Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я людини, їі привабливість, упевненість в собі. Відтягуєте лікування і до сих пір шукаєте «свого» лікаря? Стоматологія Люмі-Дент запрошує на прийом! Тут працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть знайти гарну посмішку, вирішити проблеми з зубами. Люмі-Дент залишається найпопулярнішою стоматологією в Києві завдяки поєднанню високого рівня сервісу з демократичними цінами.

 

Наші філії розташовані недалеко від центру міста, на лівому та правому берегах Києва. Це дає можливість швидко дістатися до найближчої клініки на особистому або громадському транспорті. Наші професіонали забезпечать планове лікування захворювань ротової порожнини, термінову допомогу при гострих болях, виправлення косметичних і функціональних дефектів. Привітний персонал, якісні знеболюючі препарати, детальні консультації - завдяки цьому візит в стоматологію більше не буде вас лякати.

Ми дбаємо про комфорт кожного пацієнта. Устаткування наших клінік дозволяє провести повний спектр маніпуляцій: всебічну діагностику, профілактику, лікування, хірургічні операції. Всі процедури будуть виконані швидко, вам не доведеться витрачати час в довгих чергах, які характерні для державних лікарень.

стоматологія стоматолог Київ Люмі-Дент

Переваги обслуговування в стоматології Люмі-Дент

Стоматологія Люмі-Дент в Києві - це команда досвідчених лікарів, для яких на першому місці здоров'я і комфорт клієнта. Лікування у нас має ряд важливих переваг:

  • Досвідчені лікарі - наші професіонали працюють за найсучаснішими методиками та постійно підвищують кваліфікацію, тому ми готові запропонувати оптимальне рішення виниклої проблеми.
  • Зручне розташування - знаходяться стоматології на Оболоні та Позняках, поряд з жвавими транспортними розв'язками міста.
  • Сучасне обладнання - новітнє оснащення гарантує ретельну і швидку діагностику, дбайливе лікування.
  • Повний спектр стоматологічних послуг - від професійного чищення порожнини рота до імплантації при адентії.
  • Безкоштовні консультації - приходьте на прийом для первинного огляду, діагностики та обговорення майбутнього плану лікування. Лікар надасть повну інформацію про стан вашої ротової порожнини, порадить оптимальні шляхи вирішення виявлених проблем.
  • Дитяча стоматологія - в клініках працює фахівець, який допоможе малюкові привести посмішку в порядок й позбутися від дискомфорту. При цьому лікарі не використовують ін'єкції, які лякають, та хворобливі процедури.
  • Приваблива вартість - пропонуємо найкращі в Києві ціни на імплантацію, вініри, лікування карієсу. Стандартний прайс з поточними знижками представлений на нашому сайті, але для точного підрахунку відвідайте лікаря клініки Люмі-Дент.

Щоб записатися на прийом в стоматологію, заповніть коротку форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонуйте адміністратору найближчого філії!

Установка вінірів і люмінірів

Стоматологічна клініка Київ фото Люмі-дент

Установка вінірів і люмінірів - затребувана послуга стоматологічних клінік Люмі-Дент. Це тонкі пластинки з високоміцної кераміки або композитного складу, які приховують косметичні дефекти: відколи, потемніння емалі, масивні пломби, щілини. Накладки виготовляються індивідуально, тому ідеально підійдуть до ваших зубів.

Це простий і швидкий спосіб отримати сяючу голлівудську посмішку навіть у занедбаному випадку. Завдяки ретельному підбору відтінку, анатомічної форми накладок, їх неможливо відрізнити від власних зубів. Люмініри мають меншу товщину в порівнянні з вінірами, тому для їх установки практично не потрібно обробляти зуб. Важливий нюанс - супутні маніпуляції проходять під анестезією, пацієнт не відчуває болю, позбавлений негативних переживань.

Подивитися на результат можна вже при першому відвідуванні - в стоматології лікар допоможе приміряти прототипи майбутніх накладок і скорегувати їх форму. Завдяки точності цифрової моделі щелепи пацієнта, готові пластинки ідеально відповідають індивідуальним анатомічним особливостям. Оскільки вініри і люмініри виготовляються в нашій власній лабораторії, ви отримуєте бездоганну посмішку за кращою в Києві ціною.

Професійна імплантація зубів

Стоматологія лікування зубів фото Люмі-Дент

При серйозному руйнуванні твердих тканин лікарі зазвичай рекомендують поставити зубний імплант. Це металевий аналог кореня, який імплантується в щелепу. Поступово штифт обростає кістковою тканиною і надійно в ній закріплюється. Імплантація зубів передбачає установку коронки, матеріал для якої підбирається виходячи з побажань, бюджету клієнта. Стоматологія Люмі-Дент пропонує безпечні, довговічні і естетично привабливі рішення.

Важлива перевага такого лікування - повноцінне заміщення будь-якої кількості втрачених зубів, аж до усунення повної адентії. Професіонали нашої стоматології пропонують кілька варіантів імплантації: класична двоетапна, одномоментна, базальна. Оптимальна методика підбирається, виходячи з віку пацієнта, стану ротової порожнини, інших індивідуальних чинників. Імпланти забезпечують повноцінне жування, візуально не відрізняються від справжніх зубів.

Своєчасна установка штифта і коронки рятує від деформації щелепи, атрофії кістки. Це допомагає надовго зберегти здоров'я, гарне самопочуття, психологічний комфорт. Ми працюємо тільки з оригінальними імплантами від провідних світових виробників. Такий підхід гарантує приживлення конструкції, її міцність, нешкідливість в довготривалій перспективі.

Ретельне попереднє обстеження, цифрове планування імплантації - забезпечує ідеальне проведення процедури. Запишіться на безкоштовний огляд в стоматології, щоб отримати повну консультацію лікаря, пройти базову діагностику.

Протезування зубів будь-якої складності

Протезування зубів передбачає відновлення видимої частини посмішки одним з декількох способів. Вибір методики залежить від поточного стану ротової порожнини, намічених лікарем цілей. Протезування - невід'ємний супутник імплантації, оскільки передбачає виготовлення цільної коронки. Також сюди відносяться вироби, які надягають на власний зуб пацієнта. Лікарі-протезисти забезпечують створення знімних і умовно знімних конструкцій.

У клініках Люмі-Дент працюють досвідчені протезисти, в розпорядженні яких є сучасне цифрове обладнання, кращі матеріали, продукція провідних світових виробників у сфері відновлення зубів. Завдяки спільній роботі з терапевтом або імплантологом їм вдасться швидко повернути красу вашої посмішки.

Важлива особливість - в період приживлення штифта, проведення лікування - вам не доведеться терпіти дискомфорт. У стоматології професіонали оперативно виготовлять тимчасові коронки або накладки, які допоможуть впевнено посміхатися і нормально харчуватися. За час носіння тренувальних ортопедичних конструкцій ви зможете звикнути до нових відчуттів, скорегувати форму постійних протезів. Запишіться на прийом в нашу стоматологію прямо зараз!

Ортодонтія для будь-якого віку

Ортодонт - лікар, який займається лікуванням різних щелепних аномалій. Найчастіше мова йде про вирівнювання зубного ряду, усунення щілин. В результаті ви отримуєте не тільки гарну посмішку, але і відновлення нормального прикусу, функції щелепного апарату. До ортодонта бажано звернутися відразу, як став очевидним неправильний ріст зубів. Саме в дитинстві вирішити проблему найпростіше.

У наших клініках працюють фахівці, готові запропонувати ефективні рішення для пацієнтів будь-якого віку. Для цього використовуються найдосконаліші брекет-системи, інші медичні пристосування. Якщо ви переживаєте про красу посмішки під час лікування, ми готові встановити «невидимі» конструкції, які кріпляться на зворотному боці зубного ряду.

Кращі в Києві ціни ви знайдете саме в нашій стоматології! Щоб переконатися в цьому і отримати безкоштовну консультацію ортодонта, запишіться на прийом в найближчий зручний день. Кваліфікований лікар підбере оптимальний спосіб вирішення вашої проблеми, запропонує кілька варіантів лікування відповідно до наявного бюджетом.

Люмі-Дент - одна з стоматологий Києва, лікарі якої пильно стежать за новими розробками в області ортодонтії, тому, звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте лікування, яке не поступається обслуговування в кращих зарубіжних клініках.

Краща стоматологія Києва забезпечує привабливе співвідношення вартості і якості обслуговування. Ціна розраховується при першому ж відвідуванні лікаря, тому ви відразу можете прийняти рішення з приводу лікування. На сайті представлено детальний прайс на всі послуги клінік, використовувані матеріали і допоміжні конструкції. Зробити відвідування стоматології ще вигідніше допоможуть наші знижки.

Сезонні спецпропозиції на найпопулярніші види послуг дозволяють отримати допомогу професіонала без зайвих витрат. Список знижок постійно оновлюється, тому, якщо вам сподобалася конкретна акція, покваптеся скористатися нею! Для цього достатньо записатися на прийом до нашого лікаря, який запропонує найбільш доступний за ціною спосіб лікування. Зателефонуйте нам прямо сьогодні!

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама