Здоров'я

МОЗ шукає експертів для розробки рекомендацій розрахунку вартості платних послуг для медзакладів

. 2979

 

Міністерство охорони здоров’я запрошує експертів до участі в робочій групі з розробки Рекомендацій з розрахунку вартості платних послуг для закладів охорони здоров’я країни.

Про це МОЗ повідомляє на своєму сайті.

- Розрахунок вартості платних послуг має важливе значення для процесу фінансового планування на рівні закладу охорони здоров’я як комунального некомерційного підприємства, оскільки результати повинні бути відображені як у дохідній, так і у видатковій частинах фінансового плану на плановий період. Крім того, належне функціонування ринку платних послуг вплине на забезпечення якості та доступності медичного обслуговування населення, - повідомляють у міністерстві.

Основні завдання для таких експертів:

1. Розробка пропозицій до підходів та моделей обрахунку вартості платних послуг для закладів охорони здоров’я у формі комунальних некомерційних підприємств.
2. Розробка та передача МОЗ пропозицій до Рекомендацій з розрахунку вартості платних послуг для закладів охорони здоров’я у формі комунальних некомерційних підприємств.

Робоча група працюватиме у форматі проведення регулярних робочих зустрічей та обговорень за встановленим графіком впродовж лютого-березня 2020 року.

Вимоги до експертів робочої групи та необхідні документи:

- повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Фінанси/Економіка»;
- стаж роботи за фахом, що відповідає робочій групі не менше трьох років та виконання посадових обов'язків безпосередньо пов’язаних зі специфікою робочої групи (зазначається в резюме);
- наявність освіти за напрямком «Медицина/Охорона здоров’я» буде перевагою;
- досвід розрахунків вартості послуг на рівні закладу охорони здоров’я. Може бути підтверджено, зокрема попереднім досвідом участі у робочих групах, експертних комісіях тощо (зазначається в резюме);
- володіння англійською мовою на рівні достатньому для опрацювання матеріалів, що необхідні для прийняття рішень робочою групою буде перевагою (зазначається в резюме).

Умови залучення експертів до робочої групи МОЗ України з розробки Рекомендації з розрахунку вартості платних послуг:

- Надіслані резюме та мотиваційний лист.
- Заповнення заявки за посиланням: http://bit.ly/2NTS96O .
- Надання згоди на залучення в якості провідного фахівця до складу групи експертів за відповідним напрямом (надається у разі обрання).
- Надання розписки про нерозголошення відомостей, отриманих під час обговорення питань, що передують прийняттю рішень, та про відсутність реального та/або потенційного конфлікту інтересів (надається у разі обрання).

Кінцевий термін подачі заявок - 3 лютого 17.00.
Контактна інформація – Євгенія Парастивюк y.parastyvyuk.moz@gmail.com , 050-187-38-63.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама