Здоров'я

На безкоштовного стоматолога матимуть право лише діти і термінові пацієнти

. 7670

 

З квітня у державник стоматологічних закладах безкоштовною для пацієнтів буде ургентна стоматологічна допомога і лікування зубів дітям до 16 років.

 

chomu jovtijut zuby

Про це під час прес-конференції про підготовку закладів спеціалізованої медичної допомоги до другої хвилі трансформації системи охорони здоров’я у Кропивницькому повідомила директорка східного міжрегіонального департаменту Наці Наталія Будяк.

- Стоматологічні поліклініки вже давно мають госпрозрахункові відділення і надають багато послуг за гроші пацієнтів. Національною службою здоров’я гарантується ургентна стоматологічна допомога і допомога дітям. Всі інші послуги можуть бути організовані в поліклініках платно – за гроші пацієнтів або це можуть бути місцеві програми. Я знаю багато областей і міст, які приймають безкоштовні місцеві програми на протезування чи інші послуги. Тобто, це може бути на рівні місцевого самоврядування, - сказала вона.

Тобто вартість гарантованих безкоштовні послуги стоматполіклінікам оплачуватиме держава, а, наприклад, протезування зубів для пенсіонерів буде або за їх кошт, або за кошт місцевого бюджету, який оплатить закладу цю послугу.

Тим часом пацієнтів стоматполіклінік вже попередили про зростання цін з квітня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама