Здоров'я

Через грип та ГРВІ призупиняли навчання у 115 освітніх закладах Кіровоградської області

. 4246

 

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ минулого тижня вводились обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально-виховного процесу у всьому закладі освіти або в окремих класах.

pexels photo 256491

 Фото pexels.com

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Так, за минулий тиждень на 12 адміністративних територіях області було призупинено навчально-виховний процес у 115 закладах освіти. Ці обмежувальні заходи запровадили в містах Кропивницькому, Олександрії, в Голованівському, Компаніївському, Долинському, Олександрійському, Олександрівському, Устинівському, Онуфріївському, Знам’янському, Маловисківському та Новгородківському районах.

У 114 закладах освіти навчально-виховний процес призупиняли для всіх учнів, крім одного закладу в Олександрівському районі, в якому не навчались лише учні 1-4 класів.

В цілому в області за минулий тиждень рівень захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип перевищив епідемічний поріг на 23,6%. З приводу цих захворювань за медичною допомогою в заклади охорони здоров’я області звернулось 5429 осіб, з них 73,2% - діти. Нагадаємо, захворюваність в області перевищила епідемічний поріг на 23,6%. Лабораторно підтвердили вірус грипу типу А в шістьох жителів Кіровоградщини.

Слід пам’ятати, що грип — гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, яке викликається вірусом грипу, з високою ймовірністю тяжких ускладнень. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може всього за 4-5 днів призвести до летальних наслідків. За перших симптомів захворювання (раптовий початок хвороби, головний біль, ломота у м’язах та суглобах, біль у горлі, підвищення температури тіла до 38°С і більше, кашель) обов’язково слід звертатися до сімейного лікаря.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама