Здоров'я

У Кропивницькому тренувалися в госпіталізації умовного хворого на коронавірус (ВІДЕО)

. 6486

Сьогодні в Кропивницькому провели практичні відпрацювання госпіталізації умовного хворого на коронавірус.

 87397119 2975486802464420 5836573823247319040 n

Навчання відбулися на базі центральної міської лікарні. Це одна з двох базових медзакладів в області, визначених для госпіталізації можливих хворих на коронавірус.

Фахівці лікарні показали, як транспортують умовного хворого зі “швидкої” до одного із боксів інфекційного відділення. Один бокс розрахований на одного пацієнта. Загалом таких боксів передбачено чотири.

Спочатку в боксі лікар вимірює хворому пульс, тиск, насиченість кисню, а вже потім надає невідкладну медичну допомогу пацієнту.

Для свого убезпечення медичний персонал при госпіталізації “хворого” має бути у захисному спецодязі.

За словами завідуючої інфекційним відділенням №1 лікарні Ірини Панченко, медзаклад забезпечений усім необхідним для прийому можливих хворих на коронавірус.

Відзначимо, що сьогодні, також з Уханю прилетіли евакуйовані українці. Їх транспортують до місця обсервації – медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. За інформацією МОЗ, медики протягом всього періоду обсервації (14 днів) будуть проводити медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама