Здоров'я

Кропивницький: підвищення температури у школяра не пов’язане з коронавірусом

. 3923

У хлопчика, якого минулого тижня було госпіталізовано до інфекційного боксу з підвищеною температурою, коронавірус не підтвердили.

be6d19734f48f11fd646d4f99ba430f8

Про це стало відомо під час апаратної наради міського голови Кропивницького сьогодні, 2 березня.

- Діагноз не підтвердили. Температура в хлопця - в нормі, - розповів міський голова Андрій Райкович про ситуацію з дзюдоїстом, який повернувся із змагань в Італії.

Нагадаємо, команді дзюдоїстів, які повернулися з Італії, а також їхнім братам і сестрам влаштували домашній карантин на 14 днів, у зв’язку з пересторогою ймовірного поширення коронавірусу.

- Карантин 14 днів не менше, а ще краще нехай посидять вдома і не будуть їздити в країни без гострої потреби, де є зона ризику, - каже міський голова.

Андрій Райкович також зауважив, що відомо про повернення не лише спортсменів, а й модельної агенції.

Міський голова повідомив про необхідне налагодження комунікації з туристичними агенціями і агенціями тимчасового працевлаштування, враховуючи поширення коронавірусу COVID-19 Європою.

Також міський голова зауважив, що у зв’язку з поширенням коронавірусу європейськими країнами варто відтермінувати масові заходи за участі школярів у місті.

Крім того, радником міського голови з санітарних питань призначили гендиректора Регіонального центру громадського здоров’я Кіровоградщини Івана Касьяненка.

Фото microlife-shop.by

Поширюйте

Коментуйте


Реклама