Здоров'я

У Чернівцях виявили перший випадок коронавірусу

. 4758

У Чернівцях зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 

88424876 293273128314247 6885011065738887168 n

Як повідомив посадовець, діагноз поставили 26-річному чоловіку, який прибув з Італії.

Відібрані біологічні матеріали додатково передано до вірусологічної лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров’я. Наразі епідеміологи працюють з контактними особами. Дружина хворого перебуває в самоізоляції на постійному зв’язку з лікарем.

Заступник міністра наголосив, що жодних екстримальних або надзвичайних подій не сталося, фахівці працюють у звичайному штатному режимі за чітким алгоритмом. Він також нагадав про необхідність часто мити руки, використовувати антисептики та уникати близького контакту з людьми, які мають симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції.

"Потреби скуповувати маски немає. Варто пам’ятати, що маска не захищає від вірусу здорову людину. Носити її мають лише люди з симптомами ГРВІ, щоб не заразити оточуючих," - наголошують у МОЗ.

Проте у аптеках Кропивницького маски вже зникли з продажу. Так "Гречка" відвідала п'ять аптек у центрі міста.. 

Немає масок у центральній аптеці, у «Аптеці низьких цін» на вул. Гоголя, у «Аптеці низьких цін №1 та аптеці «Ліки плюс» біля центрального ринка, та у аптеці оптових цін по вул. В. Перспективна.

Окрім того у соцмережах містяни повідомляють, що деякі аптеки спекулюють на паніці і продають маски по 10 грн за штуку, у той час як їх звична ціна 2,5 грн.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама