Здоров'я

Швидкі тести на коронавірус завезуть в 8 областей: Кіровоградщина поки не в списку

. 3217

Закупили швидкі тести на коронавірус для 8 областей України. Поки на Кіровоградщині швидких тестів на коронавірус немає.

2e1341f88ca37a77e11f659e

Як повідомила під час брифінгу в ОДА в.о. директора Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук, наразі вже придбали 19 600 упаковок, це дозволить протестувати понад 90 тисяч осіб.

Також закупили швидкі тести на грип А+В (для виключення грипу та переходу на дослідження коронавірусу), набір реагентів для виявлення коронавірусу та швидкі тест-системи на COVID-19, які дозволять проводити дослідження безпосередньо біля ліжка хворого.

-Такі тест-системи направили у 8 регіонів України додатково. Вони будуть направлені в ті області, де є нагальна потреба – це Житомирська, Тернопільська, Дніпропетровська, Вінницька, Київська, Рівненська, Львівська і Запорізька,- каже пані Надія.- При подальшому придбанні таких тест-систем вони будуть направлені і до інших регіонів України. Що стосується Кіровоградської області, такої нагальної потреби використовувати швидкі тести для коронавірусної інфекції сьогодні немає. Так, як в області немає підозрілих випадків на коронавірус. Коли у нас був випадок підозри на коронавірус - відпрацьовували його на національному рівні. Ми відбирали матеріал і доставляли до Києва.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама