Здоров'я

Як у Кропивницькому підготували госпітальну базу на випадок госпіталізації хворих на коронавірус

. 3516

 

Центральна міська лікарня одна з двох госпітальних баз, підготовлених в регіоні на випадок поширення COVID-19 в області.

87397119 2975486802464420 5836573823247319040 n

Як повідомляє управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького, на лікарню з міського бюджету передбачено на заходи з протидії коронавірусу 250,4 тис. грн. У закладі складений і затверджений план заходів на випадок загострення епідеміологічної ситуації, переглянуті наявні схеми перспективного перепрофілювання лікарні у разі масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом.

Для додаткового, у разі необхідності, розгортання приміщень тимчасової ізоляції в наявності 125 ліжок інфекційного профілю та 12 боксів на 36 ліжкомісць. Наразі у закладі працює 7 лікарів-інфекціоністів: 4 дорослих та 3 дитячих.

- Стаціонар забезпечений медичними препаратами для симптоматичної терапії, у тому числі противірусними засобами, - каже начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук. - У наявності є швидкі тести для виявлення вірусів грипу А та В, дезінфекційні препарати та необхідне обладнання, у тому числі шість апаратів штучної вентиляції легень: по три для дорослих і дітей.

У стаціонарі створено запас захисного одягу: комбінезони CHEMSAFE C1, протичумні костюми, рукавички хімстійкі та рукавички гумові, латексні, окуляри захисні Univet, респіратори, одноразові флізелінові халати, одноразові фартухи, маски одноразові та марлеві.

У закладі так виділили “швидку” для перевезення хворих на коронавірус, укомплектовану необхідними засобами індивідуального захисту.

Станом на 11 березня під наглядом медичних працівників у Кропивницькому перебували 16 громадян, які повернулися з країн, де виявлені випадки коронавірусної інфекції COVID-19.

Наразі в Кіровоградській області немає жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама