Здоров'я

Чотири випадки коронавірусу в Україні не пов’язані з подорожами - Ляшко

. 1789

Наразі, за даними МОЗу, в Україні лабораторно підтверджено 7 випадків COVID-2019.

 2e1341f88ca37a77e11f659e

Мовиться про чотири випадки в Чернівецькій області, два випадки в Києві, та один (летальний) в Житомирській області.

- Із них чотири пов’язані з внутрішньо країнною передачою цього вірусу на території нашої країни. Вони не пов’язані з подорожами, тому ми, як Міністерство охорони здоров’я, змінюємо алгоритми діагности і виявлення хворих на коронавірусну інфекцію, - зазначив сьогодні під час виступу у Верховній Раді заступник міністра МОЗу Віктор Ляшко. - Уряд здійснює всі превентивні обмежувальні протиепідемічні заходи для того, щоб не допустити поширення хвороби і стрімкого зростання поширення коронавірусної хвороби на території нашої держави.

За словами Віктора Ляшка, превентивні заходи, які впроваджуються, в першу чергу, спрямовані на те, щоб унеможливити пікове навантаження кількості хворих, які надходитимуть одночасно в заклади охорони здоров’я.

За даними заступника міністра МОЗу, в Україні наразі є 12 тисяч інфекційних ліжок в інфекційних лікарнях, 2,5 тисяч інфекційних боксів, близько 3,5 тис. апаратів штучної вентиляції легень у відділеннях інтенсивної терапії (деякі потребують оновлення, бо застарілі).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама