Здоров'я

На Кіровоградщині ситуація з кількістю хворих на пневмонію є середньостатистичною - керівник департаменту

. 9307

Кількість хворих на запалення легень в Кіровоградській області не перевищує середньостатистичну по Україні.

2399579

Про це повідомляє пресслужба голови ОДА з посиланням на керівника Департаменту охорони здоров’я Олега Рибальченка.

«Кожного року у холодний період люди хворіють на запалення легень. Минулого року не було зафіксовано сезонної епідемії грипу, проте з січня по березень близько 2275 мешканців Кіровоградщини перехворіли на пневмонію. Цього року ситуація інакша. На фоні звичайної захворюваності спостерігаються ускладнення. Це пов’язано з сезонною епідемією грипу у всій Україні, у тому числі й на Кіровоградщині. Тож з початку року ми маємо 3281 випадок захворювання на запалення легень до моменту оголошення карантину. Тобто мали в середньому 50 хворих на день. На противагу сьогодні кількість осіб з пневмонією є меншою. Наразі йдеться про 38 осіб, із яких лише 14 лікуються на стаціонарі в медзакладах і лише у двох осіб підтверджена вірусна пневмонія, викликана вірусом грипу типу В. Наголошу, що це звичайна ситуація для області з майже мільйоном мешканців. Не потрібно плутати це з поширенням епідемії коронавірусу, оскільки людина одночасно, зазвичай, не може бути хворою на два типи вірусів», - пояснив Олег Рибальченко.

Відзначимо, що на Кіровоградщині залишаються вільними 153 ліжка у відділеннях інтенсивної терапії. Лікувальна мережа працює в звичному режимі відповідно до карантину.

В області не припиняється проведення заходів з надання медичної допомоги вагітним, породіллям.

Також проводяться планові онкологічні операції та кардіохірургічні втручання. Окрім цього, усі пацієнти, які потребують амбулаторного гемодіалізу, забезпечені медичною допомогою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама