Здоров'я

Кіровоградщина: 73% мешканців підписали декларації з сімейними лікарями

. 2364

 

В Кіровоградській області понад 693 тисячі мешканців, тобто 73% підписали декларації з сімейними лікарями. Однак в умовах карантину медичну допомогу отримають усі.

front

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації з посиланням на голову ОДА Андрія Балоня.

«В умовах карантину у всіх амбулаторно-клінічних закладах регіону працюють чергові лікарі. Вони прийматимуть пацієнтів, яким необхідний буде медичний огляд і консультація. Підписана декларація з сімейним лікарем гарантує медичний супровід. Однак, це не означає, що громадяни, які з певних причин не встигли підписати декларацію, залишаться без допомоги», - пояснив Андрій Балонь.

Загалом людині, яка має симптоми ГРВІ чи коронавірусної інфекції, рекомендовано насамперед зателефонувати в найближчий медзаклад. Фахівці мають надати консультацію у телефонному режимі, а в разі необхідності – прийняти пацієнта.

Згідно з офіційних даних, понад 56% декларацій в області підписали жінки. Натомість чоловіки складають майже 44%. Якщо говорити про вікову групу пацієнтів, 35% договорів із медиками уклали громадяни від 40 до 64 років, майже 23% - віком від 18 до 39 років, близько 20% - віком 65 і більше років.

Нагадаємо наразі ні в Кропивницькому, ні в області не виявили жодного випадку захворювання на COVID-19.
Загалом в Україні, за інформацією МОЗу, станом на 21 березня в Україні зареєстрували 41 випадок на коронавірусні інфекцію, з них три випадки летальні. Одна людина - одужала.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама