Здоров'я

Кіровоградська обласна стоматполіклініка не дотримується карантину?

. 3809

Обласна стоматологічна поліклініка від сьогодні має перейти  на прийом виключно пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги. Проте лікарі кажуть, що продовжують ходити на роботу у звичному режимі, незважаючи на карантин.

 dentist treating patient

У той час як більшість медзакладів перейшли на особливий режим роботи ще минулого тижня, стоматполіклініка продовжила роботу. У той час як для містян лунав заклик залишатись вдома, за словами медиків закладу, тут було повно пацієнтів. 

- До сьогоднішнього дня завершували лікування тих пацієнтів, яких розпочали в плановому порядку. Вони вимушені були завершити доліковування хронічно хворих пацієнтів. З сьогоднішнього дня припинили прийом планових хворих як і всі інші,-  сказав сьогодні, 23 березня, під час пресконференції директор департаменту охорони здоров‘я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко.

 Проте, працівники закладу повідомляють, що сьогодні їх відпустили додому, залишивши лише чергових, але вже за кілька годин сказали повертатись на роботу знову. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що у медзакладах області скасовані всі планові операції, окрім тих, що стосуються онкології та серцево-судинних хвороб.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама