Здоров'я

Маловисківська ЦРЛ, яка має приймати потенційних пацієнтів із коронавірусом, не має навіть рентгену

. 14814

 

КНП «Маловисківська ЦРЛ», яка визначена базою для надання медичної допомоги при захворювання коронавірус COVID-19, внаслідок незадовільного фінансування невистачає ані засобів захисту медиків, ані обладнання для лікування потенційних пацієнтів. Таку заяву лікарня зробила на офіційній сторінці у Фейсбуці.

 

t 1 dopomoga

"Невистаає засобів індивідуального захисту медичних працівників, дезінфекційних засобів, відсутні кошти на придбання тест-систем, ліків та виробів медичного призначення для лікування наших пацієнтів в стаціонарних умовах. Внаслідок великого недофінансування лікарня не змогла за останні роки придбати в достатній кількості дихальні апарати, приліжкові монітори, пульсоксиметри, маски, респіратори і ін. В даний час лікарня потребує негайного придбання нового рентгенівського апарата замість вибувшого з ладу.

Звертаюся з проханням до всіх небайдужих людей, аграріїв, приватних підприємців, благодійників, волонтерів по допомогу у придбанні відповідного обладнання і розхідних матеріалів для своєчасної діагностики захворювання і лікування громадян нашого району, убезпечення медичних працівників від зараження коронавірусом", - йдеться на сторінці ЦРЛ у Фейсбуці.

Реквізити для допомоги:

КНП "Маловисківська ЦРЛ"
26200
м. Мала Виска, вул. Шевченка, 64
код ЄДРПОУ 01995203
р/р UA983808050000000026003625394
МФО 380805
АТ "Райффайзен банк Аваль" в м. Київ

Нагадаємо, так само самостійно збирає гроші на апарат штучної вентиляції легень Гайворонська ЦРЛ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама