Здоров'я

5 симптомів, при яких потрібна консультація флеболога

. 6538

 

Флебологія - розділ медицини, присвячений лікуванню судинних патологій нижніх кінцівок.

У київській клініці «Оксфорд-Медікал» консультації для всіх жителів України проводять флебологи з багаторічним успішним досвідом лікування судинної сіточки, варикозу, тромбофлебіту та інших захворювань: https://oxford-med.com.ua/services/sosudistaya-hirurgiya/flebologiya.

 

Клініка має інноваційну систему ультразвукової доплерографії і проводить передові операції лазерного лікування варикозу за 1 день. При яких симптомах потрібна консультація флеболога або судинного хірурга?

Судинна сіточка

Сині, червоні, фіолетові найтонші лінії на ногах мовою медиків називаються телеангіектазії. Це пошкоджені судини ніг, викликані порушеннями кровообігу, гормональними збоями або генетикою. На першому етапі нічого, крім естетичної непривабливості, вони не викликають, але з часом починають викликати свербіж і болі.

kak lechit sosudistye zvyozdochki

Збільшення вен

У нормі вени не виступають над поверхнею шкіри. У разі порушення кровотоку вени переповнюються рідиною і поступово починають випирати над шкірою. Варикозні вени — ознака серйозної патології, яка потребує негайного лікування. При відсутності лікування варикоз переростає в тромбофлебіт, коли вени закупорюються згустками крові. Це пряма загроза життю - тромб здатний відірватися в будь-яку секунду.
Негайно потрібно звернутися до лікаря, якщо у місцях збільшених вен:

  • видно почервоніння;
  • підвищена температура;
  • з'явилася неприємна біль.

varicos

Набряки

У набряків ніг багато причин - від збоїв роботи нирок до серцево-судинних захворювань різної етіології. У будь-якому випадку консультація флеболога і УЗД нижніх кінцівок потрібні.

Судоми в ногах

Вкрай неприємний і болісний симптом. Для спортсменів і тих, хто займається важкою фізичною працею періодичні судоми — практично норма, так організм реагує на перевантаження. Якщо у вас сидячий спосіб життя або ви багато стоїте на роботі, а судоми стали частішати в будь-який час доби — це привід для консультації флеболога. Крім судинних патологій, судоми часто супроводжують збої в системі кровообігу при цукровому діабеті та інших збоях обміну речовин.

Зміна кольору шкіри

Почервоніння або потемніння шкіри свідчить про патологічний процес. Так виявляються порушення кровообігу в судинах глибоко під шкірою. Виявляються часто як дерматити, локальна набряклість, ущільнення. Ігнорування може призвести до виникнення трофічних виразок.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама