Здоров'я

В Україні стартувала друга черга медичної реформи

. 3292

 

Система охорони здоров’я України від сьогодні, 1 квітня, запрацювала в новому режимі.

91211058 825765721235180 3317809811789185024 o

Про це сьогодні, 1 квітня, під час ранкового брифінгу МОЗ повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

- Сьогодні система охорони запрацювала в іншому режимі, - зазначив Віктор Ляшко, відповідаючи на питання журналістів про вартість лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією. - Національна служба здоров’я України передбачила спеціальний тариф, який буде оплачуватися закладам охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на Covid. Тому ми будемо слідкувати і робити все можливе, щоб хворі, які потрапляють до лікарень і лікуються від коронавірусної хвороби мали повне забезпечення лікувальними засобами для симптоматичного лікування, а в разі потреби і специфічного лікування. Це наш обов’язок на всіх гілках влади надати медичну допомогу всім тим, хто її потребує.

Також пан Ляшко нагадав, що лікування хворих на інфекційні захворювання, в тому числі на Covid-19 в комунальних медзакладах надається безоплатно.

Зазначимо, у Кропивницькому назвали суму лікування одного хворого на коронавірусну інфекцію - від 16 до 30 тисяч гривень в залежності від тяжкості перебігу захворювання.

Нагадаємо, 1 квітня анонсувався старт другої черги медреформи, що стосується лікарень вторинного та третинного рівня. НСЗУ виплачуватиме кошти за лікування пацієнтів медзакладам згідно з пакетом медичних гарантій.

Ілюстрація НСЗУ

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама