Здоров'я

Кіровоградщині потрібні 11 мільйонів гривень на лікування потенційних хворих на коронавірус

. 2952

Для 370 ймовірних пацієнтів з Covid-19, які лікуватимуться в медзакладах області, потрібні близько 11 млн грн.

 hroshi

Про це стало відомо сьогодні, 1 квітня, під час брифінгу в облдержадміністрації.

- Ми розрахували, що перша хвиля наших медичних закладів, які готові приймати хворих на коронавірусну інфекцію готова забезпечити зараз 370 ліжкомісць, - каже голова ОДА Андрій Балонь. - Змогли провести розрахунок скільки потрібно коштів для того, щоб пролікувати наших громадян, які потраплять з інфекційним захворюванням на коронавірусну інфекцію. Середній термін перебування, як спостерігаємо по Україні, до 21 дня і для цього нам в середньому потрібно на одного пацієнта 30 тисяч гривень. Виходячи з цих цифр ми порахували потребу в медикаментах, лікарських засобах на близько 11 мільйонів гривень.

За словами пана Балоня, наразі зусилля спрямовують для того, аби зробити необхідний запас ліків на зазначену кількість ліжкомісць.

Крім того, від сьогодні, 1 квітня, стартувала друга черга медичної реформи і медзаклади перейшли на фінансування з Нацслужбою здоров’я. Коли медзаклади отримуватимуть кошти на лікування за пацієнтів від НСЗУ. Однак, за словами пана Балоня, потрібен деякий час для налагодження ще неврегульованих процесів.

Нагадаємо, наразі в області 6 осіб, які захворіли на Covid-19.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама