Здоров'я

За останню добу на Кіровоградщині виявили Covid-19 у 9 медиків

. 5317

 

Наразі в області 21 медпрацівник, у яких виявили Covid-19.

 front

Як повідомив сьогодні, 7 квітня, директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко, за останню добу виявили позитивний тест на Covid-19 у 9 медиків. Нагадаємо, станом на 6 квітня захворілих медиків було 13

- Вони продовжуються обстежуватися після контакту з виявленими хворими, - зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.

Мовиться про сім медпрацівників з госпіталю ветеранів війни та два медпрацівника з обласної лікарні.

Як пояснив Олег Рибальченко, чотири пацієнти-медики знаходилися під час лікування хворих і контактували з ними в реанімаційних умовах. Усі вони перебували на лікуванні в обласній лікарні.

Медичні працівники, які спілкувалися з хворими на Covid-19 або підозрілими на коронавірусну інфекцію перебувають на самоізоляції, якщо дозволяють умови або знаходяться безпосередньо в лікарні, очікуючи свій статус після контрольного тестування. Після проходження тестування вони зможуть продовжити виконання своїх обов’язків. Так, нині медики перебувають в обласній лікарні, обласному госпіталі ветеранів війни, Центральній міській лікарні Кропивницького, Долинській райлікарні, Кропивницькій райлікарні, “Ацинусі”, Новомиргородській райлікарні.

За словами пана Рибальченка, наприклад, медики в Долинській ЦРЛ 11 добу знаходять в самоізоляції, чекають закінчення 14-денного карантину.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама