Здоров'я

У Кіровоградській області кількість хворих на COVID-19 наближається до сотні

 Автор: Валерія Жовтун. 35617

 

Станом на 12:00 8 квітня в області лабораторним методом підтверджено 76 випадків захворювання на коронавірус, із яких 2 летальних.

 2e1341f88ca37a77e11f659e

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці голова ОДА Андрій Балонь.

Нагадаємо, станом на ранок 8 квітня, хворих було 57 і один летальний випадок.

4 квітня від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла 84-річна мешканка Кропивницького. 6 квітня - 78-річна мешканка Новомиргорода. Жінка занадто пізно звернулась за медичною допомогою, провела в лікарні близько 7 хвилин. Померлій встигли зробити експрес-тест. Він виявився позитивним. Результати перевірили за допомогою ПЛР-діагностики. 7 квітня отримали підтвердження того, що жінка була хворою на коронавірус.
Родичі померлих обстежуються методом ПЛР-тестування. Дезінфекція медзакладів і домівок проведена.

На COVID-19 загалом захворіли:
58 мешканців Кропивницького.
7 мешканців Кропивницького району. Вчора хворобу підтвердили ще в 1 чоловіка з с. Аджамка, який перебував на лікуванні в приватній клініці "Ацинус".
6 мешканців Долинського району. 7 квітня у двох жінок, які перебували на госпіталізації в Долинській ЦРЛ, підтвердили COVID-19. Ще результати ПЛР-тестування позитивні в мешканки м. Долинська, яка зверталася до місцевого центру первинної санітарно-медичної допомоги.
1 мешканець Бобринецького району. Хворобу виявили в чоловіка з с. Бобринка.
Нагадаємо також, що в обласному госпіталі виявили 1 хвору на COVID-19 жінку з м. Олександрії, яку перевели до обласної лікарні.
На стаціонарному лікуванні в обласній лікарні продовжують залишатися 1 жінка з с. Мар'ївка Компаніївського району, 1 чоловік з с.Паліївка Маловисківського району та 1 чоловік з смт Вільшанка.

Серед хворих - 27 медиків:
6 лікарів з Кіровоградської обласної лікарні.
20 медпрацівників з Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.
1 медпрацівник з приватної клініки "Ацинус".

Наразі вирішується питання госпіталізації нововиявлених хворих на COVID-19.

 

 

Поширюйте

Коментуйте