Здоров'я

У Кропивницькому працівникам поліклініки бракує засобів захисту від Covid-19

. 3271

Вчора у соцмережах з’явився лист медичної сестри з поліклінічного відділення №5, у якому заявили про відсутність масок та захисних костюмів.

 78275020 1610938949030827 4682796589356417024 o

Як повідомили на сайті міськради, генеральна директорка закладу Олена Амбарна прокоментувала ситуацію. За її словами, офіційного звернення від медичних працівників вона не отримувала, його прочитала лише в соціальних мережах.

- Хочу зазначити, що медична сестра, яка написала цей лист, не працює на «передовій» боротьби з коронавірусною інфекцією, вона не має контакту з хворими, які мають підвищену температуру чи кашель. Автор листа працює в кардіології, - зауважила Олена Амбарна. – А ми в першу чергу захистили саме тих, хто має підвищений ризик зараження.

Уточнюють, що першочергово 18 костюмів, 16 з яких закупили з кошти міського бюджету, передали медичним сестрам, які працюють на блок – постах. Також їм придбали окуляри, рукавички, маски, все необхідне, аби вони були захищеними від зараження. Також у поліклініці видали засоби захисту усім лаборантам та рентгенологам, повідомила медик.

- Так, нам важко, ми й справді поки що не отримували коштів від Національної служби здоров’я України. Але ми працюємо, і робимо все необхідне, щоб вберегти медичних працівників від коронавірусу. І, наголошую, найперше тих, хто дійсно має ризик підхопити цю хворобу - нашу першу лінію оборони: медиків, які приймають хворих з температурою, кашлем, та іншими симптомами вірусних захворювань, -каже Олена Амбарна. -Тож поширений у соцмережах лист висловлює суб’єктивну думку однієї працівниці закладу, і не відображає реальної ситуації в ньому.

Нагадаємо, на Кіровоградщині станом на 9 квітня серед числа хворих на коронавірус – 28 медиків і 1 працівниця аптеки. 6 медпрацівників з Кіровоградської обласної лікарні, 20 медпрацівників з Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, 1 медпрацівник з приватної клініки,1 медпрацівник онкодиспансеру. Більшість з них ті, хто нібито б не мав контактувати з хворими на Covid-19, проте лікували таких пацієнтів до постановки діагнозу.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама