Здоров'я

У Маловисківській ЦРЛ збрехали про наявність двох рентгенапаратів?

. 6016

Станом на 13 квітня у Маловисківській ЦРЛ є лише один рентгенапарат.

 8 copy copy

Такі відкриті дані оприлюднили на сайті Уряду.

Нагадаємо, Маловисківська ЦРЛ 23 березня опублікувала на офіційній сторінці у Фейсбуці інформацію про те, що у їх закладі не працює рентген і немає засобів захисту для медиків та просила про матеріальну підтримку небайдужих.

"Внаслідок великого недофінансування лікарня не змогла за останні роки придбати в достатній кількості дихальні апарати, приліжкові монітори, пульсоксиметри, маски, респіратори і ін. В даний час лікарня потребує негайного придбання нового рентгенівського апарата замість вибувшого з ладу", - йшлось у повідомленні.

Проте, вже наступного дня повідомлення видалили і опублікували таке: "Для рентгенологічної діагностики працює цифровий і переносний рентген-апарати.
Лікарня укомплектована миючими і дезінфікуючими засобами. Найближчим часом очікується постачання діагностичних тест-систем".

На сьогодні, за офіційними даними, у кабміні у ЦРЛ є один апарат штучної вентиляції легень середнього класу, жодного дитячого ШВЛ та жодного монітору пацієнтів. Працює один рентген. Наразі в наявності у закладі 24 швидких тести на коронавірус.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама