Здоров'я

НСЗУ рекомендувала на час карантину організувати підвезення пацієнтів з важкими хронічними захворюваннями

. 3343

 

НСЗУ розробила рекомендації місцевій владі з організації безперервної медичної допомоги пацієнтам з важкими хронічними захворюваннями на час карантину.

 180747 or 1

Фото умовне

Адже таким пацієнтам життєво необхідне безперервне надання медпослуг та лікарських засобів.

Національна служба здоров’я каже, що в зоні відповідальності місцевих органів державної виконавчої влади знаходиться питання організації надання медичних послуг на місцях.

В рекомендаціях НСЗУ йдеться про алгоритми дій для ОДА, ОТГ, районних, міських, сільських та селищних рад, а також керівників медичних закладів стосовно, які допоможуть організувати безпечні та безперервні:

- надання медичної допомоги на амбулаторному етапі пацієнтам, які потребують діалізної терапії, хіміотерапії та променевої терапії;
- передачу ліків пацієнтам, яким життєво необхідне медикаментозне лікування: замісна підтримувальна терапія, антиретровірусна терапія, лікування туберкульозу на амбулаторному етапі (використовуючи підхід кабінетів контрольованого лікування - ДОТ);
- надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам, яким надання медичних послуг потрібно терміново та невідкладно (інсульти, інфаркти тощо).

Зокрема у рекомендаціях мовиться про організацію підвезення таких пацієнтів до медзакладів та підвезення ліків до пацієнтів.

Рекомендації можна завантажити за посиланням. Згодом вони з’являться на сайті НСЗУ у розділі «Детальна інформація про коронавірус COVID-19».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама