Здоров'я

Кіровоградщина отримала українські тест-системи для виявлення коронавірусу

. 3009

У Кіровоградську область надійшли тест-системи українського виробництва для проведення ПЛР-діагностики з метою визначення коронавірусної інфекції.

Screenshot 2 copy copy copy

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«З українськими ПЛР-системами працюватимуть фахівці вірусологічної лабораторії, які проводять діагностику на COVID-19. Із централізованого розподілу в область надійшов 101 набір. Кожний із них розрахований близько на 100 досліджень», – зазначив голова ОДА Андрій Балонь.

Як розповіла головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук, отриманих тест-систем достатньо, щоб закрити першочергові потреби для проведення діагностики людей з підозрою на коронавірус, контактних осіб, хворих на пневмонію, а також тих, хто потрапляє на обстеження за направленнями сімейних лікарів чи медиків із мобільних бригад.

«Обласний лабораторний центр продовжує працювати практично в цілодобовому режимі. За добу ми забезпечуємо близько 300 досліджень методом ПЛР-діагностики», – додала Надія Оперчук.

Зазначимо: станом на 1 травня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 392 випадки захворювання на коронавірус. Із них 114 людей вже одужали, а 19 померли від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама