Здоров'я

Кропивницький чекає, що НСЗУ розрахується з медиками

. 1741

 

Надбавку медикам, які працюють у першій лінії боротьби з коронавірусом, виплатили з міського бюджету. Тому наразі в місті очікують, що НСЗУ все-таки розрахується з медпрацівниками.

 hroshi

Про це повідомляє міська рада Кропивницького з посиланням на міського голову Андрія Райковича.

Наразі в Кропивницькому ситуація стабільна та контрольована, але є питання щодо належного фінансування державою видатків на виплату заробітної плати медичним працівникам, які працюють у першій лінії боротьби з коронавірусом.

– Разом з тим ми прекрасно розуміємо, що міжбюджетні стосунки в жодному разі не повинні вплинути на медиків, вони на передовій, і такі питання їх не повинні хвилювати, – каже Андрій Райкович. – Тому належну 300% надбавку медикам, що нині на передовій боротьби з небезпечною інфекцією, ми виплатили з міського бюджету. І з нетерпінням очікуємо що Національна Служба здоров’я все-таки розрахується з лікарями. Надбавка до зарплати – це необхідна стимуляція роботи медичних працівників, і доказ того, що держава відповідальна і належно піклується про них.

Нагадаємо, у березні для 82 медпрацівників Центральної міської лікарні, які опікуються сьогодні 75 хворими на CОVID-19, з міського бюджету виділили додатково майже 200 тисяч гривень на забезпеченнями преміальними доплатами. Загалом же на фінансування медичної галузі місто спрямувало майже 17 мільйонів гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама