Здоров'я

Лікарню в Олександрії запропонували реорганізувати

. 2355

 

У зв’язку з недостачою фінансування в рамках другого етапу медреформи міську лікарню №3 в Олександрії планують реорганізувати.

p 190 13415226

Як повідомляє Олександрійська міська, 7 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради на якому розглянули питання подальшої діяльності КП “Міська лікарня №3”, що знаходиться у Перемозькому мікрорайоні.

Згідно з вимогами медичної реформи із квітня фінансування вторинної ланки здійснює Національна служба здоров’я України. Заклад підписав договір із НСЗУ на фінансування пакету медичних послуг за напрямком «Амбулаторна вторинна (спеціалізована) допомога дорослим на дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу». Місячна потреба в утриманні закладу становить 382 тис. грн. За рахунок коштів НСЗУ лікарня отримує лише 66 тис. грн, у той час щомісячна нестача складає 316 тис. грн.

Тому з метою раціонального використання бюджетних коштів, ліжкового фонду, повноцінного надання спеціалізованої медичної допомоги з раціональним перерозподілом лікарського складу депутатам запропоновано припинити діяльність міської лікарні №3, реорганізувавши їїшляхом приєднання до КП «Центральна міська лікарня м.Олександрії». Остаточне рішення з цього питання буде прийняте на сесії міської ради.

Нагадаємо, нещодавно анонсували зміни в медреформі. Планується, що до 1 червня змінять принципи фінансуванні й всі заклади охорони здоров’я, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану меддопомогу отримають фінансування з держбюджету не менше, ніж в 2019 році.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама