Здоров'я

Центру екстреної медичної допомоги Кіровоградщини виплатили зарплату за пацієнтів з COVID-19

 Автор: Валерія Жовтун. 3311

15 травня НСЗУ виплатила майже 124 млн грн всім 25 центрам екстренки за надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Серед них є Кіровоградська область.

 hroshi

Про це повідомляє пресслужба НСЗУ.

Тариф на оплату послуг включає доплати членам спеціальних бригад екстреної медичної допомоги, які безпосередньо працюють з пацієнтами з COVID-19. Розмір доплат становить до 300% заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок). Таке зобов'язання бере на себе головний лікар, який підписує договір з НСЗУ.

Станом на 18 травня в Кіровоградській області продовжують нараховувати зарплату всім медичним працівникам, які задіяні в роботі з пацієнтами з COVID-19.

– На сьогодні всім задіяним медичним працівникам повністю виплачено за березень. За квітень нараховано Центру екстреної медичної допомоги за рахунок контракту з Національної служби здоров’я України. Продовжується контрактування всіх інших закладів, які надавали медичну допомогу пацієнтам протягом квітня-травня за рахунок коштів Національної служби здоров’я України, каже директор департаменту Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко.

476,3 млн грн складає загальна сума контрактів 25 центрів ЕМД з НСЗУ на надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з підозрою або встановленим діагнозом COVID-19. Договори діятимуть протягом періоду карантину плюс місяць, до 22 червня.

На суми договорів центрів ЕМД про надання допомоги пацієнтів з підозрою чи встановленим діагнозом COVID-19 впливає епідеміологічна ситуація кожної з областей. Суми оплат розраховуються шляхом множення тарифу на кількість підтверджених випадків COVID в області за період з першого по останній день місяця. Тариф на медичні послуги з надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 становить 12163,64 грн. Цей тариф враховує як виїзди до пацієнтів зі встановленим діагнозом COVID, так і до пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, у Кропивницькому медики "швидкої" влаштували акцію з сиренами через невиплату обіцяних доплат.

 

Поширюйте

Коментуйте