Здоров'я

Кіровоградщина: до осені хочуть збільшити кількість тестувань у лабораторії до тисячі досліджень на добу

. 2048

До початку другої хвилі пандемії коронавірусу, яку прогнозують на осінь, в області хочуть збільшити кількість тестувань в лабцентрі до 1000 тестувань на добу.

2e1341f88ca37a77e11f659e

Про це розповів радникаміського голови, представник ГО “Асоціація працівників лабораторної служби в Кіровоградській області” Іван Касьяненко сьогодні, 26 травня, під час сесії міськради Кропивницького.

За словами пана Касьяненка, за два місяці пандемії коронавірусу в області провели 9376 досліджень, з них 7500, тобто 81% займають дослідження мешканців Кропивницького. Буквально до вчора, 25 травня, в лабораторії робили за добу 225 досліджень.

– Тепер можемо планувати до 500 досліджень на добу в три зміни, – зазначив Іван Касьяненко. – Натомість в осінній період збільшиться кількість досліджень коронавірусної інфекції разом з грипом. Бажань діагностуватися буде більше. Необхідність збільшення досліджень набагато зросте. Тому лабораторія має мати запас до 1000 досліджень на добу.

Пан Касьяненко звернувся до депутатів допомогти “Асоціації працівників лабораторної служби в Кіровоградській області” благодійної допомоги, зокрема, на додаткове обладнання для лабораторії й підготовку 2 лікарів вірусологів.

Нагадаємо, громадська організація також нещодавно опублікувала реквізити для надання благодійної допомоги.

Згодом обласна лабораторія навіть буде допомагати обробляти ПЛР-тести на коронавірус зі Львова.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама