Здоров'я

Чому пацієнти з підозрою на коронавірус чекають аналізів у неремонтованих палатах?

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3756

В управлінні охорони здоров'я міськради Кропивницького пояснили, чому пацієнти з підозрою на коронавірус потрапляють у страшні палати.

Нагадаємо, вчора у мережі опублікували фото інфекційного відділення, де перебувають пацієнти з підозрою на коронавірус, які чекають результати тесту. Приміщення не ремонтоване, а замість туалету стілець.

Як пояснили в управлінні, приміщення дійсно неремонтоване, але пацієнти перебувають там лише добу через брак місць. Після установлення діагнозу їх переводять у палати дитячого інфекційного відділення, яке зараз пристосували для лікування коронавірусу.

"Ковідний госпіталь на 90 ліжок розміщений на базі відремонтованого дитячого інфекційного відділення, де на сьогоднішній день перебуває 55 пацієнтів.

На жаль, кількості ковідних ліжок не вистачає для розміщення всіх госпіталізованих з підозрою на COVID‑19. Тому їх спрямовують в доросле інфекційне відділення, яке ще знаходиться в старому ще невідремонтованому приміщення.

Хворі перебувають у ньому протягом доби до отримання результатів аналізу ПЛР-тесту. Якщо діагноз підтвердиться хворого переводять до ковідного шпиталю (відремонтованого приміщення), у разі негативного – до терапевтичного відділення, де лікуються хворі на пневмонію.

1591278977 dityache3 copy

Фото з дитячого інфекційного відділення

Пандемія коронавірусної інфекції поставила новий виклик перед медиками.

Тому наступним кроком є створення на території Центральної міської лікарні сучасного спеціалізованого відділення для лікування хворих на коронавірусну інфекцію шляхом реконструкції терапевтичного відділення та міського діагностичного центру, на що у міському бюджету виділено 25,0 млн грн.

Планується ввести це відділення в роботу вже восени цього року, щоб надавати хворим на легеневі хвороби необхідну якісну допомогу", - пояснили в управлінні охорони здоров'я.

Нагадаємо, більшість будівель лікарні є пам’ятками архітектури, їх ремонт потребує погодження з різними державними установами, що затягує процес.

З 2013 року розпочато поетапний ремонт будівель стаціонару № 1 Центральної міської лікарні, розташованого на Валах.

Загалом протягом останніх років на території медичного закладу вже реконструйовано 3 відділення (дитяче інфекційне, рентгенологічне та приймальне) та створено сучасне паліативне відділення. Зазначені відділення укомплектовано новими меблями, медичним обладнанням та іншими сучасним матеріально-технічним оснащенням.

 

Поширюйте

Коментуйте