Здоров'я

Після весілля п’ятеро кропивничан потрапили до лікарні з кишковою інфекцією

. 3739

У Кропивницькому розслідують спалах гострої кишкової інфекції після святкування весілля.

 kafe

Як інформує пресслужба Держпродспоживслужби в області п’ятеро постраждалих, серед яких двоє дітей були на весіллі в кафе у Кропивницькому. З попередніми діагнозами харчова токсикоінфекція та гастроентероколіт їх госпіталізували до Центральної міської лікарні .

Держпродспоживслужба розпочала епідеміологічне розслідування та позапланове інспектування кафе.

Як повідомили на сайті Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, йдеться про кафе «Шинок».

Під час обстеження в кафе виявили порушення санітарних норм, безпечності харчових продуктів, а також недотримання протиепідемічних заходів.

Зокрема, цехи утримуються в незадовільному санітарному стані, подають страви у багаторазовому посуді за відсутності умов для його миття при високих температурах у посудомийній машині, для миття посуду використовується побутовий засіб замість професійного, – йдеться в повідомленні.

Гості їли торт, який не замовляли в кафе, що могло стати причиною захворювання.

Всього на святкуванні весілля було близько 30 людей, хоча на період карантину дозволяється не більше десяти.

Фахівці відібрали проби питної води, готових страв, продукті для дослідження.

За результатами інспектування кафе склали протокол про адміністративне правопорушення у сфері санітарного законодавства та протокол про порушення протиепідемічних заходів у період карантину, також готується припис та розглядають питання щодо тимчасового закриття закладу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама