Здоров'я

Кіровоградщина: назвали готовність лікарень другої хвилі коронавірусу

. 4039

 

Сьогодні відбулося позачергове засідання Уряду, де обговорювали погіршення епідемситуації в Україні. Протягом тижня фіксували антирекорди з виявлення нових хворих на коронавірус.

 likarni

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр охорони здоров'я Максим Степанов детально прозвітує про готовність лікарень другої хвилі, які будуть приймати хворих на коронавірус.

– Така статистика має бути представлена по кожній області та враховувати кількість ліжкомісць, забезпеченість засобами індивідуального захисту, ліками, киснем та медичним персоналом, – йдеться в пості.

Зазначимо, що в Кіровоградській області необхідності у використанні ліжок другої хвилі наразі немає. Станом на 7 серпня в області були задіяні лише ліжка в трьох госпітальних базах першої хвилі з п’яти, що визначені для госпіталізації хворих на коронавірус.

Йдеться про обласну лікарню, першу міську лікарню в Кропивницькому, Олександрійську міську лікарню, Маловисківську та Добровеличківську районні лікарні.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Олега Рибальченка, у цих госпітальних базах підготовлено 214 ліжок для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.
З них, станом на 7 серпня, зайняті пацієнтами 20 ліжок, тобто менше 10%.

8933

Залучатимуть лікарні другої хвилі, якщо ліжка першої хвилі будуть заповнені на 50%.

– Загалом в області на другу хвилю пропонується залучити ще чотири заклади. Тобто всього буде 9, – каже Олег Рибальченко.

Загалом таких ліжок в області буде 279.

– Це всі інфекційні ліжка. Їх чисельність може бути збільшена і можуть бути залучені заклади іншої хвилі, якщо в цьому буде потреба. Усі ці госпітальні бази забезпечені всім необхідним: медичним персоналом в достатній чисельності, матеріально-технічною базою, зокрема апаратами штучної вентиляції легень, засобами індивідуального захисту, які вже теж в достатній чисельності, – розповів Олег Рибальченко.

Нагадаємо, на Кіровоградщині пік захворювання на коронавірус за добу фіксували у квітні.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама