Здоров'я

Кіровоградщина: через коронавірус сім закладів освіти перевели на дистанційне навчання

 Автор: Валерія Жовтун. 10669

 

Наразі в області сім закладів освіти частково працюють у дистанційному режимі. Усе через випадки захворювання на коронавірус серед вчителів.

 schkolar

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації з посиланням на головну санітарну лікарку області Надію Оперчук сьогодні, 10 вересня.

Загалом COVID-19 виявили в восьми вчителів. Натомість коронавірусну інфекцію серед учнів шкіл не зафіксували.

У школі №14 в Кропивницькому захворіли двоє вчителів. По одному випадку інфікування зареєстрували в навчально-виховному комплексі в Червоному Яру Кропивницького району, ліцеї імені В. Сухомлина в Павлиші Онуфріївського району, школі в Капітанівці Новомиргородського району, дитячій музичній школі в Петровому, а також ліцеї №19 та музичному фаховому коледжі в Кропивницькому.

У цих закладах освіти ввели дистанційне навчання.

За словами пані Оперчук, епідеміологи за кожним окремим випадком визначили кола контактних осіб. Їх діагностика методом ПЛР уже розпочалась. У працівників, яких у лабораторному центрі вже встигли обстежити, результати тестувань негативні.

Загалом, за словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, в Україні з 199 704 шкільних класів на самоізоляції через COVID-19 перебувають 115. Це понад 5000 школярів, на COVID-19 захворіли 168 учнів та 130 вчителів.

Поширюйте

Коментуйте