Здоров'я

На Кіровоградщині три приймальні відділення лікарень готові до капітального ремонту

. 3499

 

У рамках проєкту EMERGENCY-2020 в області мають капітально відремонтувати сім приймальних відділень. Наразі лише три з чотирьох готові стартувати з ремонтом.

 medvid

Йдеться про Добровеличківську (майже 11,3 млн грн), Гайворонську (10,4 млн грн) центральні райлікарні, а також Кропивницьку міську лікарню швидкої медичної допомоги (майже 7 млн грн).

Загалом в рамках проєкту ще облаштують приймальні в Кіровоградській обласній лікарні, Знам'янській міській лікарні імені Лисенка, Світловодській центральній районній лікарні та Центральній міській лікарні в Олександрії.

За даними управління містобудування, архітектури та капітального будівництва ОДА, по цих об’єктах ще тривають тендерні процедури. Загалом по всіх об’єктах процедури закупівлі стартували ще в липні.
Наразі фінансування на приймальні відділення таке: з державного бюджету 56 млн грн та співфінансування з місцевих бюджетів 3,5 млн грн.

Зазначимо, що приймальні відділення будуватимуть за типовим зразком. Крім того, їх будуть облаштовувати необхідним медобладнанням, в тому числі й коштом місцевих бюджетів

Планувалося, що сучасні відділення запрацюють уже до кінця 2020 року. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама